Valimiz Sayın Köksal ŞAKALAR Sünnet Merasimine Katıldı

Valimiz Sayın Köksal ŞAKALAR, il Müdürlüğümüze bağlı Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğü bünyesinde koruma ve bakım altında bulunan çocuklarımızın sünnet düğününe katıldı.
Tarihi Paşa Tabyalarında düzenlenen sünnet düğünü İl Müdürümüz Melih KELEŞ’in selamlama konuşması ile başladı.
Ardından Valimiz Sayın Köksal ŞAKALAR, hazırlanan pastayı sünnet olan 10 çocuğumuz ile birlikte kesti. Pasta kesilmesinin akabinde İl Müftüsü Ali Hayri ÇELİK tarafından dua edildi.
Sünnet olan çocuklarımızla yakinen ilgilenen Valimiz Sayın Köksal ŞAKALAR, çocuklara hediyesini takdim etti. Birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.
Pasta kesilmesi ve dua edilmesinin ardından davetlilere ikramda bulunuldu. Katılımın yoğun olduğu sünnet düğününde dağıtılan hediyeler ve gördükleri ilgi ile mutlulukları gözlerinden okunan çocuklarımız canlı müzik eşliğinde gönüllerince eğlendiler.
İl Müdürlüğümüze bağlı Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğü bünyesinde koruma ve bakım altında bulunan çocuklarımızın sünnet düğününe Valimiz Sayın Köksal ŞAKALAR’ın yanı sıra İl Emniyet Müdürü Ercan DAĞDEVİREN, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Alb. Halil ALTINTAŞ, Doğa Koruma ve Milli Parklar 10. Bölge Müdürü Hasan BAŞYİĞİT, Sinop Defterdarı Naci GÜNAYDIN, İl Müdürümüz Melih KELEŞ,  İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat TÜRKKAN, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Kazım AÇIKBAŞ,  il Müdür Yardımcımız Harun KÖKSALAN, AK Parti Kadın Kolları İl Başkanı Nurdan TEKİN ALTINKÖK, İl Müdürlüğümüz Kuruluşlarımızın idareci ve personelleri ve çok sayıda davetli katıldı.


Sonraki Sayfa: 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİNİ ANMA DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ ETKİNLİK PROGRAMI

Önceki Sayfa : Valimiz Sayın Köksal ŞAKALAR 15 Temmuz Şehitlerini Anma Programı Kapsamında Düzenlenen Mevlid Programına Katıldı