Çocuk Koruma Kanunu İl Koordinasyon Kurulu Ekim Ayı Toplantısı Yapıldı

İl Müdürlüğümüz koordinasyonunda, çeşitli kurum ve kuruluşların temsilcilerinin katılımı ile toplanan Çocuk Koruma Kanunu İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı  23.10.2018 Salı günü saat:14.00 da Vali Yardımcımız Mehmet TANIŞIR başkanlığında gerçekleştirildi.
Toplantıya Vali Yardımcımız Mehmet TANIŞIR, Belediye İnsan Kaynakları Müdürü Şenay Gülgün KABAL,  İl Müdürümüz Melih KELEŞ, İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yrd. Mehmet DEMİRCAN, Sinop Barosundan Av. Funda ÖZTÜRK ALTINTAŞ, İl Jandarma Komutanlığı Asayiş Suç Kısım Amiri J.KD. Başçavuş Cemalettin ASLAN, İl Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürü Erkan ALBAŞ, İl Milli Eğitim Md. Yrd. Davut KAYA, İl Sağlık Md. Sağlık Hizmetleri Başkanı Uzm. Dr. Mehmet USTA, G.H.S.İ.M. Memur Özlem Şahin, Çalışma ve İş Kurumu İl Md. Asaf ÇALIŞIR, Denetimli Serbestlik Müdürü Tarık TEKİN, İl Müdür Yardımcımız Harun KÖKSALAN, İl Müdürlüğümüzde görevli Sosyal Çalışmacı Ayla TÜRKOĞLU katıldı.
Toplantı da Bakanlığımızın önemli projelerinden olan ve Cumhurbaşkanlığı sisteminin ilk yüz günlük icraatları içinde de yer alan “Sosyal Uyum Programı” ve “Okul Destek Projesi”  kapsamında İl genelinde yapılan çalışmalar ve Bakanlığımızın başlatmış olduğu “Ekranla Değil Akranla Büyüsün Çocuklar” kampanyası kapsamında İlimizde gerçekleştirilen “Geleneksel Sokak Oyunları” etkinliği konularında İl Müdür Yardımcımız Harun KÖKSALAN tarafından koordinasyon kuruluna sunum yapıldı.
Ayrıca, sokakta çalıştırılan, dilendirilen çocuklarla ilgili İl Müdürlüğümüz koordinasyonunda kurulan mobil ekip tarafından yapılan çalışmalar hakkında İl Müdürümüz Melih KELEŞ tarafından koordinasyon üyelerine bilgi verildi


Sonraki Sayfa: “Okul Destek Projesi” Kapsamında Etkinlik Düzenlendi

Önceki Sayfa : “03 Aralık Dünya Engelliler Günü ”Etkinlikleri Değerlendirildi