Aile Haftası Şenliği Etkinliklerle Kutlandı

Aile Haftası Kapsamında çocuklarımız, gençlerimiz, engellilerimiz, yaşlılarımız ve hizmet verdiğimiz ailelerimiz İl Müdürlüğümüz tarafından düzenlenen “Aile Şenliği” etkinliğimizde bir araya geldiler.
 
Doğa Koruma ve Milli Parklar Bölge Müdürlüğüne bağlı Sarıkum Milli Parkında gerçekleşen etkinliğe Vali Yardımcımız Mehmet TANIŞIR, İl Müdürümüz Melih KELEŞ, Sinop Defterdarı Naci GÜNAYDIN, İl Sağlık Müdürü Dr. Mehmet ERŞAN, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Kazım AÇIKBAŞ Koruyucu Ailelerimiz, Sosyal Ekonomik Destek alan Ailelerimiz, Engelli Çocuklarımız, Huzurevi yaşlılarımız, Çocuk kuruluşlarımızdaki çocukların yanı sıra, kuruluş müdürlerimiz ve kurum personellerimizde katılım sağlayarak ailelerimizle birlikte güzel bir gün geçirdiler.
 
Etkinlik sonunda katılanlara Bakanlığımızın logosundan oluşan uçurtmalar hediye edildi ve çocuklar tarafından uçurtmalar gökyüzüne yükseldi.
 
Bakanlığımız Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğünce başlatılan  “Çocuklarımız, Ekranla Değil Akranla Büyüsün” Kampanyası doğrultusunda Geleneksel Çocuk Oyunları şenliğinde oynanan saklambaç, sek sek, ip atlama, yakar top gibi oyunlar oynandı.
Organizasyon gün boyunca yapılan etkinliklerle aileler ve çocuklar şenliğin tadını doyasıya çıkardılar.
 

Sonraki Sayfa: Yabancı Uyruklu Çocuklara Yönelik“Sosyal Uyum Programı”Kapsamında Etkinlikler Düzenlendi

Önceki Sayfa : “Gören Göz ”Cihazı Dağıtıldı